GündemFatsaYaşam

Yaz Ayında Çalışmalarımız Daha Da Hızlanacak

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Destek Hizmetleri Biriminde çalışan işçilerin davetini geri çevirmeyerek, çalışanlarla birlikte kahvaltı yaparak, taleplerini dinledi.
Başkan Kibar, Destek Hizmetleri Müdürlüğü Biriminde çalışan işçilerin daveti üzerine kahvaltıda bir araya geldi. Kibar, Destek Hizmetleri Müdürü Yener Şahin ile birlikte katıldığı kahvaltıda, işçilerle sohbet ederek hizmet üretirken yaşadıkları sıkıntılar hakkında bilgiler aldı.
Destek Hizmetleri Müdürlüğünde gerçekleşen kahvaltıda konuşan Kibar, Destek Hizmetleri biriminin kendisini kahvaltıya davet ederek mutlu ettiğini söyledi.

YAZ AYINDA ÇALIŞMALARIMIZ DAHA DA HIZLANACAK

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,“ Öncelikle sabahınız hayır olsun, işleriniz bereketli olsun. Destek Hizmetleri Müdürümüz Yener Bey’in uzun zamandır söylediği ama bugüne nasip olan bir kahvaltı programında sizlerle birlikteyiz. Sizlerle beraber aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı duyduğum mutluluğu belirtmek isterim. İnşallah bundan sonraki süreçte yaz ayında çalışmalarımız daha da hızlanacak. O süreçte böyle çay simit molalarında yine bir araya geliriz. Değerli arkadaşlar, 4 yıldır özellikle kadememiz destek hizmetlerimize çok büyük özen gösteriyoruz. Büyük oranda da kaynak aktarıyoruz ki kendi kendine yetebilen, kendi işlerini kendi görebilen bir hizmet birimimiz olsun düşüncesiyle bugünkü gelmiş olduğunuz nokta beni fazlasıyla gururlandırıyor.” dedi.

Gayretli çalışmalarıyla kurumumuzu itibarlı bir kurum haline getirdikleri için teşekkür eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Allah işlerinizde kolaylıklar versin, Allah kaza bela göstermesin, inşallah nice nice güzel hizmetlere sizlerle beraber ulaşmak dileğiyle diyor, hepinize afiyet olsun diyorum.” diye konuştu.

 

 

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu