GündemÇaybaşı

Yeni Belediye Binası Hizmete Alındı!

Çaybaşı ilçesinin marka değeri olacak Yeni Belediye Hizmet Binası vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Hüseyin Semiz’in ilçenin marka değerini yükseltmek için sürdürdüğü çalışmaların ilk ayağı olan Yeni Belediye Hizmet Binası aynı zamanda sosyal bir yaşam alanı olma özelliğini taşıyor.

Vatandaşların her anlamda kullanacağı 7/24 çalışan bir Belediye Hizmet Binası kazandıran Başkan Hüseyin Semiz, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Eski Belediye Binamızın yıkımını gerçekleştirerek, Çaybaşılıların mağduriyet yaşamaması adına Yeni Binamızın giriş katında hizmet vermeye başladık.

İnşallah Diğer katlarda tefrişat çalışmalarını 15 gün içinde tamamlayıp siyasi büyüklerimizin ve tüm Çaybaşılıların katılımlarıyla resmî açılışını gerçekleşeceğimiz Yeni Hizmet binası, sergi salonu, kütüphane , organik ürünler sergi alanı, tören alanı, toplantı ve nikah salonu gibi vatandaşlarımızın her anlamda aktif kullanacağı bir sosyal ve kültürel tesis olma özelliğini taşıyor. Yani, klasik bir Belediye Hizmet Binası yapmadık, bu tam anlamıyla bir Belediye Belediye Hizmet Binası ve Kültür Sarayı. Tüm Çaybaşılılara hayırlı uğurlu olsun.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu