Gündem

Yıldırım: “Nerede Ünyeli Varsa Biz Oradayız”

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp ve beraberindeki gazeteci ekibi, İstanbul ziyaretleri kapsamında metropol şehirdeki Ünyelilerle buluşmalarını sürdürüyor. Ajans Genel Müdürü Talip Kocakoç ve Reklam Halkla İlişkiler Sorumlusu ile birlikte Ümraniye’deki Ünyelileri ziyaret eden Hamza Alp’in bir durağı da İz Yapı İnşaat İzolasyon Malzemeleri Satış ve Uygulamaları Ofisi oldu. İşletme sahibi Aydın Yıldırım tarafından misafir edilen gazeteciler kendisiyle sıla ve gurbet arasında sohbet ettiler.

İstanbul’da ticari faaliyetlerinin yanı sıra siyasi olarak da İYİ Parti kanadında öne çıkan Aydın Yıldırım, gurbetteki Ünyelilerle sürekli iletişim halinde olmayı başarabilmiş bir isim. Yıldırım, gazetecilerle yaptığı sohbette, “Her nerede bir Ünyeli varsa, biz yanındayız” diyerek hemşehriciliğin önemini  vurguladı.

Aynı zamanda İnşaat Teknikeri olan Yıldırım, açıklamasında;

“Bizler buraya geldiğimiz zaman kimseyi tanımıyorduk. Zaten bölgemizden gelenlerin çoğu aynı değil mi, bir şekilde gurbet ellerde yaşam mücadelesi verdik ve bugünlere geldik. Nasip oldu ticari faaliyetlerimizi kurduk, nasip oldu tanındık ve siyasi hayatımız da oldu. Bizler şimdi ardımızdan gelenlerin yanında olmalıyız. İstanbul’da nerede bir Ünyeli varsa biz orada olmalıyız. Ünyemizin milliyetçisiyiz” ifadelerini kullandı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu