GündemİlçelerYaşam

Yılın İlk Başhekimler Toplantısı Ordu Devlet Hastanesinde Düzenlendi.

Sağlık Müdürü Op. Dr. Dursun Tüzün, Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Ömer Tok ve Müdürlüğümüz Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm.Dr. Özerhan Özer ile birlikte toplantı öncesinde Ordu Devlet Hastanesi hizmet birimlerini ziyaret ederek, hizmet birimleri ile ilgili bilgi aldı ve fiziksel alanları inceledi.

Ziyaretin ardından Sağlık Müdürü Op. Dr. Dursun Tüzün Başkanlığında Ordu Devlet Hastanesi toplantı salonunda İlimiz Sağlık Hizmetleri hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya müdürlüğü yöneticileri, kamu hastanelerinin başhekimleri, başhekim yardımcıları, il ambulans servisi başhekimi, idari mali işler müdürleri ile sağlık bakım hizmetleri müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Atilla Gürgen açılış konuşmasını gerçekleştirerek katılımcılara hoş geldiniz dedi. Gürgen’den sonra kürsüye çıkan Ordu Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Tevabil Bilgili, hastane birimleri, hizmet kapasitesi, yapılması planlanan iyileştirmeler ile personel durumu hakkında katılımcılara bilgilendirme yaptı.

Ordu Devlet Hastanesi sunumunun ardından sırası ile Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı, İl Kalite Koordinatörlüğü ve Destek Hizmetleri Başkanlığı sunumlarıyla hastane hizmetleri ve mali durum masaya yatırıldı.

Toplantıda kapanış konuşmasını gerçekleştiren Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Dursun Tüzün, sözlerine katılımcılara hoş geldiniz diyerek başladı. “Her ay farklı bir ilçemizde gerçekleştirdiğimiz toplantımızı 2023 yılının ilk toplantımızı Ordu Devlet Hastanesinde yaptık. Sizleri burada görmekten ve sizlerle bir arada olmaktan mutluyum. Bu toplantıların her geçen gün daha verimli hale geldiğini görmekten mutluyum.” dedi.

Sağlık Müdürü Op. Dr. Dursun Tüzün, ev sahipliği ve misafirperverliği için Ordu Devlet Hastanesi Yönetimine ve çalışanlara teşekkür ederek, katılımcı tüm hastane yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu