Akkuş

Akkuş Bizimle 2. Yüzyıla Hazırlanıyor

İsa Demirci Yeniden Akkuş Belediye Başkanlığına Seçildi

Akkuş ilçesinde 31 Mart Yerel Seçimleri’nde milletin iradesiyle yeniden Akkuş Belediye Başkanı seçilen İsa Demirci, mazbatasını alarak yeni dönem için görevine başladı.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci Mazbatasını Aldı 1
Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci Mazbatasını Aldı 1

Mazbata Törenine Geniş Katılım

İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Başkan Demirci’ye, Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı İbrahim Demir, Ak Parti MHP İlçe Başkanı Murat Tiryaki, belediye meclis üyeleri, teşkilat mensupları ve vatandaşlar eşlik etti. Bu geniş katılım, Demirci’nin yeni döneme coşkuyla başlamasını sağladı.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci Mazbatasını Aldı
Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci Mazbatasını Aldı

“Demokrasi Ortamında Bir Seçim Geçirdik”

Başkan Demirci, mazbata töreninde yaptığı konuşmada, Akkuş’ta demokrasi kuralları gereğince huzur içinde bir seçim yapıldığını vurguladı. Hemşehrilerinin sandığa yansıttığı teveccühün kendilerini mutlu ettiğini belirten Demirci, destek ve dualar için tüm Akkuşlu hemşerilere teşekkür etti ve Rabb’dan bu kutlu yolda başarı diledi.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci Mazbatasını Aldı 3
Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci Mazbatasını Aldı 3

“Her Zamankinden Daha Çok Çalışacağız”

Geçmiş dönemde Akkuş için önemli hizmetlere ve yatırımlara imza attıklarını ifade eden Başkan Demirci, yeni dönemde de aynı çizgiyi sürdüreceklerini dile getirdi. Türkiye’nin 2. Yüzyılında Akkuş’u Biz Birlikte Hazırlayacağız. Herkesi sevgiyle kucakladıklarını ve halkın güvenini boşa çıkarmamak için daha çok gayret edeceklerini belirten Demirci, ilçeyi daha ileri taşımak için büyük özveriyle çalışacaklarını vurguladı.

Yeni Dönem, Yeni Hizmetler

İsa Demirci’nin yeniden başkan seçilmesiyle birlikte Akkuş ilçesi, yeni dönemde de hizmetlerine devam edecek. Halkın beklentilerini karşılamak ve ilçenin gelişimine katkı sağlamak adına çalışmalar hız kazanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu