Ünye Belediyesi

Bize Güvenenleri Mahcup Etmeyeceğiz


Hüseyin Tavlı “2. Dönemde Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olmayacak”

Ünye ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde vatandaşların teveccühüyle yeniden göreve seçilen Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, mazbatasını alarak yeni döneme resmen başladı. İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Tavlı, Cumhur İttifakı belediye meclis üyeleriyle birlikte düzenlenen törende görevine başladı. Mazbata törenine AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 2. Dönem Görevine Başladı
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 2. Dönem Görevine Başladı

“Bize Güvenen Hemşehrilerimizi Mahcup Etmeyeceğiz”

Başkan Tavlı, mazbata töreninde yaptığı ilk mesajında, “Bize güvenen hemşehrilerimizi asla mahcup etmeyeceğiz” diyerek Ünye’nin Türkiye’nin modern şehirleri arasında yer alacağını belirtti. Hemşehrilerinin desteği ve güveniyle gelecek beş yıl boyunca Ünye’ye hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayan Tavlı, Cumhurbaşkanı’nın teveccühü ve siyasi büyüklerin destekleriyle bu mutlu günleri gördüklerini dile getirdi.

Hüseyin Tavlı Mazbata Hatırası Fotoğrafı Çeltirdi
Hüseyin Tavlı Mazbata Hatırası Fotoğrafı Çeltirdi

Mazbata Teslim Töreni ve Konuşmalar

Mazbata teslim töreni sonrası Ünye Adliyesi önünde yapılan konuşmalarda, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, tüm vatandaşlara teşekkür ederek, gelecek beş yıl boyunca şehre hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti. Ayrıca, Cumhur İttifakı’nın sorumluluk ruhuyla hareket ettiğini ve Ünye’nin kazananının demokrasi olduğunu vurguladı.

Başkan Hüseyin Tavlı Yeni Döneme Dualarla Başladı
Başkan Hüseyin Tavlı Yeni Döneme Dualarla Başladı

AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat ise güzel bir seçim sürecinin yaşandığını ifade ederek, kazanılan seçimin sorumluluk almak olduğunu ve hizmet kervanında en güzel gayretlerin sergileneceğini dile getirdi.

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, Ünye’nin önünde yüksek bir sorumluluk aldıklarını belirterek, beş yıllık yeni süreçte üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini ve şehri daha ileriye taşıyacaklarını ifade etti.

Başkan Hüseyin Tavlı Yeni Dönem İçin Yeni Fotoğraflar Verdi
Başkan Hüseyin Tavlı Yeni Dönem İçin Yeni Fotoğraflar Verdi

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu ise Cumhur İttifakı’nın maneviyatını omuzlarına yüklediklerini ve hizmete devam edeceklerini vurguladı.

Ünye Belediye Binası Önünde Kutlamalar

Törenin ardından Başkan Tavlı, Ünye Belediye Binası önünde belediye personeli tarafından alkışlarla karşılandı. Tavlı, “Bize güvenen hemşehrilerimizin asla mahcup olmayacağız” sözleriyle, Ünye’nin Türkiye’nin modern şehirleri arasında hak ettiği yeri alacağını ifade etti.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Yeni Mesai Arkadaşları İle Resim Çekindi
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Yeni Mesai Arkadaşları İle Resim Çekindi

Program, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın makamda tebrikleri kabul etmesiyle sona erdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu