Gündem

Alp Medya Ajans Ailesi Kahvaltıda Buluştu!

30 yılı aşan deneyim ile 2009 yılından bu yana Alp Tv, Çınar Gazetesi ve Arya FM olarak faaliyetlerini sürdüren Alp Medya Ajans, personele yönelik sabah kahvaltısı etkinliği düzenledi.

Ünye Şeyh Yunus Emre Tepesi Ihlamur Kafe’deki etkinliğe Alp Tv Genel Müdürü Alper Alp, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Talip Kocakoç, Reklam Halkla İlişkiler Müdürü Mahmut Çiçek, Muhabir Furkan Kağan Keskin ve Çınar Gazetesi Köşe Yazarları Gülay Okuyucu ile Gülten Kadar katılım sağladı.

 

Hamza Alp: “Ankara Lokasyonumuzdan Yayındayız”
Ankara Stüdyolarındaki yayınlar dolaysıyla başkentte bulunan Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp, mesai arkadaşlarına telefon üzerinden eşlik etti, keyifli bir haftasonu diledi.
2023 yayın dönemi ve siyasi sürece ilişkin bir değerlendirme yapan Hamza Alp, güçlü bir ekip ile gelecek hedefleyen bir medya yapısı kurduklarını söyledi. Ünye merkez stüdyolarının yanı sıra Ankara’yı da lokasyonlarına eklediklerini belirten Alp, genel ve yerel seçim sürecine de medya olarak hazır olduklarını söyledi. Medya ekibi, Alp Tv ekranlarında ve Çınar Gazetesi Ordu, Ankara, İstanbul başta olmak üzere memleketin her köşesindeki Ünyelilere ulaşarak yayınlarını sürdürecek.

 

Mahmut Çiçek: “Şirket Performansımızın Artacağına İnanıyoruz”
Ajans Halkla İlişkiler Reklam Müdürü Mahmut Çiçek ise Ajans çalışanlarının her haftasonu bu gibi bir etkinlikte buluşacağını söyledi. Kurum performansını da olumlu etkileyeceği düşünülen bu programlar ile kaliteli işler ortaya konulacağını söyledi. Çiçek, “Alp Medya Vites Büyütüyor” dedi.

 

Alper Alp: “Teknolojinin Gereklerini Yakalıyoruz”
Ajans Genel Müdürü Alper Alp ise, “Gerek basılı yayınlarımız gerek ekranlarımız ve sosyal medya hesaplarımızı sürekli geliştirerek teknolojinin imkanlarından da faydalanıyoruz. Çağımızın gereklerini de yakalıyoruz” şeklinde konuşarak ekip arkadaşlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kahvaltı programı, Medya ve yerel gündeme dair fikir alışverişi ile devam etti.

Alp Medya Ajans olarak hafta sonumuzu keyifli kılan bu kahvaltı programına ev sahipliği yaptığı için Ihlamur Kafe yönetimine ve personellerine teşekkür ederiz.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu