Gündem

Alp Medya’dan “İndoor Life Ahşap”a Ziyaret!

Türkiye’de kapı sektörünün lider ve öncü markalarından biri olan Indoor Life Ahşap Kapı İmalat firması Yönetim Kurulu Başkanı Ünyeli İş adamı Selahattin Aydemir, Ünyeli Gazetecileri misafir etti.

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere İstanbul’da olan Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp, lise döneminden sınıf arkadaşı olan iş insanı Aydemri’i ziyaret etti. Ziyarette Ajans Halkla İlişkiler Reklam Müdürü Mahmut Çiçek de Alp’e eşlik etti.

 

Hemşehrileriyle Ünye üzerine bir süre sohbet eden başarılı iş insanı, memleketi özlediklerini, fırsat buldukça Ünye’ye zaman ayırdıklarını söyledi. Ünye’nin kabuğunu kıran bir ilçe potansiyelinde olduğunu gördüklerini ifade eden Selahattin Aydemir, İstanbul’daki Ünyelilerle de iletişim halinde olduklarını kaydetti. Gazeteci Hamza Alp ile Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi dönemlerinden dostlukları olduğunu dile getiren Aydemir, o günleri de yad ederek gazetecilere çalışmalarında başarılar temennisini iletti. Medya ve iş dünyasının iç içe olduğunu da sözlerine ekleyen iş insanı, memleketten haber alabilme özgürlüğünün de Alp Medya gibi kurumlar vasıtası ile oluştuğunu söyledi.

Sahibi olduğu firmaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Ünyeli İş İnsanı şu açıklamalarda bulundu:

 

“Indoor Life markası 2019 yılı itibari ile dünya çapında 36’dan farklı ülkeye; Ahşap Kapı ve Yangına Dayanıklı Ahşap Kapı ihracatı yapmakta. Kendisine ait 17’den fazla uluslararası geçerliliği olan Ahşap Yangın Kapıları belgeleri ile ve yine İngiltere merkezli 3.taraf denetim şirketi olan IFC tarafından denetlenmekte,  kendi arge çalışmaları ve Patentli kapı tasarımları ile her zaman kendisini yenileyen ve sektörün izinden gidilen markası olmayı başardı. Önümüzdeki dönemde yapmakta olduğumuz Arge ve Ürge çalışmaları sonucunda belge sayısını genişleterek sektörde her daim öncü olmak için kendimiz ile rekabetimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Her daim insan sağlığını ön planda tutmak, daha yeşil bir dünya için mücadele etmek bizim en büyük sorumluluğumuz.”

Ziyaretler Ünye ve gurbet üzerine fikir alışverişi ile sona erdi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu