GündemSiyasetÜnye

Başkan Balcı “ Altılı Masanın Temelleri Sağlam Değil”

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Hayati Balcı, altılı masa hakkında değerlendirmelerde bulunarak “Bizim için 6’lı masa temelleri sağlam olmayan bir masadır” dedi.

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Hayati Balcı, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 6’lı masa ile söylediği şeyler arasında yer alan “Noter masası” diyerek ayrıldığı masaya tekrar dönüş yapması bizleri biraz tuhaf geldi ifadelerini kullandı.

Kendi oturduğu masaya sarf ettiği sözlerden sonra tekrar oturması partimiz olarak olağanüstü bir durum olarak karşılandı diyen Balcı,

“Her zaman söylüyoruz altılı masanın temelleri sağlam değildir.  Öyle bir masadan da ülkemizi nasıl bir katkı gelir düşünceliyiz.

6’lı masanın cumhurbaşkanı adayı olarak Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olarak göstermelerinin başından bu yana belliydi.

Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu insanlara nasıl bir katkı sağlar, nasıl insanların güvenini alabilecek bir lider olarak görmüyoruz. Bizim için altılı masada kimin seçileceğini bir önemi yoktur.  Kendi partimizin kazanacağını düşünüyoruz.”

Başkan Balcı “Seçimlere Tek Başımıza Gitmek İstiyoruz”

Seçim gününe 2 ay gibi bir süre kalırken, partilerde de yavaş yavaş taşların yerine oturduğu, çalışmalara teşkilatlar olarak start verildiği gözlemlenirken, ilerleyen günlerde daha da hareketli günler bekleniyor.

 

Yeniden Refah Partisi olarak 14 Mayıs’taki seçimlere tek parti olarak gitmek istediklerini söyleyen İlçe Başkanı Hayati Balcı,  “Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan, cumhurbaşkanı adayımızdır.  İlerleyen süreçlerde liderlerimiz görüşüp konuşacaklarına dair bir bilgimiz yoktur. Şuan Yeniden Refah Partisi olarak adayımız tek başına Fatih Erbakan’dır” açıklamalarında bulundu.

 

Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın kararının değiştirmesi için gerekli şartların olduğunu söyleyen Balcı,

“ Başkanımızın istediği şartların arasında bakanlık veya milletvekili sayısı değildir.  Ülkemizin bor ve faiz batağından kurtulmasıdır.  81 ilde 681 projemizin hayata geçirilmesidir.  Bu şartlar yerine getirildiğinde tabiki destek verilebilir.  Alınacak olan Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ındır.  Zamanla göreceğiz” şeklinde konuştu.

Haber: Gülten KODAL

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu