GündemAkkuşTeknoloji

Başkan Demirci Yerli ve Milli Otomobili Deneyimledi!

Türkiye’nin yerli ve milli gururu olarak yollara çıkan TOGG otomobil, Ordu’daki serüvenine Akkuş ilçesinden devam ediyor. İlçe ilçe gezerek birkaç gün boyunca vatandaşların beğenisine sunulan TOGG, 30 Nisan için Akkuş’u tercih etti. 52 ORD 52 plakalı T10X model araç ilçede sevinç ile karşılandı.

Akkuş’ta Belediye meydanına getirilen TOGG, Başkan İsa Demirci tarafından da deneyimlendi. Demirci kısa bir test sürüşü sonrası aracı park etti ve ilçe sakinlerini incelemesi için meydanda bıraktı.

Vatandaşlar yerli ve milli araca olan meraklarını giderirken bu özel anlara ilişkin görüntüleri de sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmediler. Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ve Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu, Türkiye’nin otomobilinin Akkuş ziyareti üzerine şu değerlendirmede bulundular:

“Yerli ve Milli Gururumuz TOGG Akkuş’ta. Ülkemizin gururu yerli ve milli aracımız TOGG Akkuş’ta hemşehrilerimizle buluştu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye Yüzyılı’nda, daha nice projelerimizi hayata geçireceğiz. Yerli Otomobilimiz ülkemize hayırlı uğurlu olsun.”

TOGG’un üç gün Akkuşlu vatandaşlarla vakit geçireceği biliniyor.

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu