GündemSiyaset

Beceriksiz Olan Kim?

Ünye dendiğinde herkes bir düşünüyor sözde! Adı büyük gibi gözükse de içinde ki çekişme neticesinde bir arpa boyu yol alınmıyor bazen.

Bir bayramı daha geride bıraktık, kent bayramlaşmaları yapıldı burada gözler ister istemez Altınordu’da yapılan kent bayramlaşmasına katılan sayın vekilimiz Mustafa Hamarat’ı aradı. Nedense Ünye’de yapılan etkinliklerde pek gözükmüyor. Diğer ilçelerde halkın arasında ama Ünye’de halk ile iç içe değil, geldiğinde de fotoğraflara bakın hep AKP’li kişilerle. Neyse konumuza geldiğimizde özellikle son bir yıldır Ünye Otogarında yapılması istenen bir tane bankamatik yani ATM, bir türlü buraya konulamadı. Sayın vekilimizde bir sohbette bir saatlik iş demişti, birkaç görüşme yaptı tamam dedi ama sonuç ortada. Sonra yine Ahmet Bölükbaş, Mahmut Bek ve Adnan Sobi kendi çabaları ile güzel sonuçlar aldı tam oldu derken bir siyasi yetkili benim onayım alınmadı bu iş olmaz demiş.

Yine bu arkadaşlar Hilmi Güler ile görüşme yapıp, konuyu halletmesi için Abdulkadir Hatipoğlu’na yetki vermiş ve sonuca ulaştık derken araya seçim girdi, otogarda ki ATM işi yine yattı.

Demek istediğimiz şu sayın vekilim Ünye’ye geldiğinizde bir sorsanız o telefon açıp bir saatte hallederim dediğiniz kişi bu işi şimdiye kadar niye bitirmemiş, ben olsam hadi bir saate olmadı en azından bir ayda bitirin derdim iş takibiniz çok zayıf.

Ünye otogarında bu ATM sorununu sayın Cumhurbaşkanımıza iletmek istemiyoruz, bu iş için mi benim vaktimi aldınız, orada bizim vekilimiz, ilçe başkanımız ne iş yapar deyip fırça atar diye iletmiyorum. Ancak bu gidişle siz bu fırçayı yiyeceksiniz bilginiz olsun.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu