GündemFatsaİlçeler

Fatsa’da Kar Esaret Olmaktan Çıktı

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, karla mücadele ekibi ile bir araya geldi. 93 personel ve 43 iş makinesiyle karla mücadeleye hazır olduklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Fatsa’nın 2 bin kilometrenin üzerinde yol ağı olduğunu belirterek, “Büyükşehir Belediyemizle birlikte koordineli yürüttüğümüz karla mücadele çalışmalarımız yine aralıksız bir şekilde devam edecek.” diye konuştu.

Birim Şefleri İle Görüşme Yaptı
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Kapalı Pazar Yeri alanın Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ayhan Uslu, Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Fatsa Kırsal Alanlar Şefi Mustafa Karakuş, İmarlı Alanlar Şefi Murat Güneş ile karla mücadele çalışmaları ile ilgili istişarede bulunurken iş makineleri ve araç şoförlerine de kolaylıklar diledi.

“Arkadaşlarımıza Kolaylıklar Diledik”
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar burada yaptığı açıklamada, “ Uzun zamandır beklediğimiz, özlediğimiz kışın gelmesiyle birlikte karla mücadele ekiplerimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da, güçlü bir koordinasyonla birlikte sahaya indiler. Özellikle yüksek kesimlerde başlayan, 750 rakımda başlayan ve 750 rakıma kadar inen bir kar yağışı var. İnşallah önümüzdeki günlerde bunu şehrin merkezine, sıfır koduna inmesini de bekliyoruz. Büyükşehir Belediyemizle birlikte koordineli yürüttüğümüz karla mücadele çalışmalarımız yine aralıksız bir şekilde devam edecek. 89 mahallemizde 2 bin kilometrenin üzerinde yol ağında aralıksız bir şekilde kar küreme, tuzlama ve yol açma çalışmalarımız devam edecek. Rabbim kazasız belasız bir mücadele versin. Bu ziyaret esnasında arkadaşlarımızın taleplerini dinledik, diğer taraftan da işlerinde kolaylıklar diledik. Allah’ım kazadan beladan korusun. Tüm çalışma arkadaşlarıma işlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu